II Niedziela Zwykła

16 stycznia 2021

1. Dzisiaj 2 Niedziela Zwykła i Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce. Msze św. według tradycyjnego porządku niedzielnego, czyli o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę remontowo-budowlaną. Dziękujemy również za wspólną modlitwę podczas Mszy św. kolędowych, za świadectwo wiary i umiłowania Chrystusa w tajemnicy eucharystii oraz za składane przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać.
2. We wtorek, 19 stycznia, wspomnienie św. Józefa Pelczara, biskupa.
3. W środę, 20 stycznia, Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.
4. W czwartek, 21 stycznia, wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
5. W sobotę, 23 stycznia, Msza św. w intencji czcicieli Św. Ojca Pio o godz. 18:00. O 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
6. W niedzielę, 24 stycznia, 3 Niedziela Zwykła i Niedziela Słowa Bożego.
7. Zachęcamy do czytania najnowszego wydania Przewodnika Katolickiego.
8. Informujemy, że zgodnie z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021 roku, Dz. U. poz. 91, do 31 stycznia br. zasady uczestnictwa w nabożeństwach religijnych pozostają bez zmian. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość i odpowiedzialność w przestrzeganiu zasad sanitarnych.
9. W minionych dniach zmarli: śp. Marian Kopczyński, l. 70, z ul. Staszica i śp. Stanisław Nowak, l. 68, z ul. Kościuszki. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…