XII Niedziela Zwykła

19 czerwca 2021

1. Dzisiaj 12 Niedziela Zwykła. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę remontowo-budowlaną. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie wraz z Mszą św. o godz. 18:00.
3. W poniedziałek, 21 czerwca, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
4. W środę, 23 czerwca, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z Mszą św. o g. 18:00. O godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę Modlitewną Św. Ojca Pio. Podczas Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy w int. czcicieli św. Ojca Pio. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
5. W czwartek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
6. W niedzielę, 27 czerwca, 13 Niedziela Zwykła. O godz. 11:30 podziękujemy Panu Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny. Gościć także będziemy w naszej parafii przedstawicieli Domowego Kościoła, czyli rodzinnej gałęzi ruchu Światło-Życie. Podczas każdej Mszy św. usłyszymy świadectwo życia sakramentem małżeństwa i rozwijania duchowości małżeńskiej, do czego zachęcał chrześcijańskich małżonków Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki.
7. W poniedziałek, 28 czerwca, o godz. 18:30 odbędzie się spotkanie przed pielgrzymką do Hiszpanii i Francji. Na spotkanie należy zabrać dowód osobisty. Obecność jest obowiązkowa.
8. W dniach od 20 do 24 września ks. Waldemar organizuje wyjazd do Szklarskiej Poręby i okolic. W programie m. in.: Bazylika Mniejsza w Jeleniej Górze, wjazd kolejką na Szrenicę, spacer do źródeł Łaby, pobyt w uzdrowisku „Jeleniogórskie Cieplice”. Koszt wyjazdu to 890 zł. od osoby. Zapisy u ks. wikariusza. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i w zakrystii.
9. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”. W najnowszym numerze m. in.: o znaczeniu Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu, o rozeznawaniu duchowym, a także o roli ojca w rodzinie.
10. Dziękujemy wszystkim za przestrzeganie zasad sanitarnych.
11. W minionym tygodniu zmarła śp. Maria Staszewska, l. 58, z ul. Staszica. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…