XXV Niedziela Zwykła B

18 września 2021

1. Dzisiaj 25 Niedziela Zwykła. Podczas Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieciom klas pierwszych. Spotkanie Stowarzyszenia Żywego Różańca o godz. 15:00 w sali przy ul. Targowisko. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę remontowo-budowlaną. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
2. W poniedziałek, 20 września, wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
3. We wtorek, 21 września, święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
4. W środę, 22 września, o godz. 18:00 Msza św. wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W czwartek, 23 września, wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera. O godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 18:00 Msza św. ku czci św. Ojca Pio. Po Mszy św. spotkanie formacyjne Grupy Modlitewnej. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
6. W niedzielę, 26 września, 26 Niedziela Zwykła. Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego przeprowadzał będzie w kościołach całej Polski liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Mszy św. i przystępujących do Komunii św.
7. Przypominamy, że można zamawiać intencje na 2022 rok.
8. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”. W najnowszym numerze m. in.: o prawdzie i kłamstwie w mediach, o nowych kandydatkach na ołtarze, a także poradnik „W szkole Ojca Pio”.
9. W minionym tygodniu zmarli: śp. Krystyna Wieczorkiewicz, l. 60, z ul. Kościuszki i śp. Marek Jakubiak, l. 66, z Karolewa. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…