Droga Krzyżowa ulicami Wyrzyska

20 marca 2023

7 kwietnia 2023 roku w godzinie śmierci Chrystusa, czyli o godz. 15:00, odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Wyrzyska. Przejdziemy procesyjnie z kościoła na cmentarz parafialny.

Do prowadzenia poszczególnych stacji zapraszamy wszystkie stowarzyszenia i grupy parafialne, przedstawicieli różnych zawodów, urzędów, szkół, ochrony zdrowia, strażaków, organizacji działających na terenie Wyrzyska. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii po treść rozważań.

Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa, wszystkie stowarzyszenia i grupy, służbę liturgiczną i harcerzy oraz dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.