Uroczystość Objawienia Pańskiego

6 stycznia 2022

1. Dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Świętem Trzech Króli. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Podczas Mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św. Składka przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny. Msza św. o godz. 13:00 w intencji mieszkańców ulic Kościuszki i Pocztowej. Przypada także pierwszy czwartek miesiąca. Pamiętajmy w naszych modlitwach o nowych i licznych powołaniach kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
2. Jutro przypada pierwszy piątek miesiąca. O godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. O 18:00 Msza św.
3. W sobotę udamy się do chorych od godz. 9:30. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.
4. W niedzielę, 9 stycznia, Święto Chrztu Pańskiego. Msza św. o godz. 13:00 w intencji mieszkańców ulic Pomorskiej 10 i 12, Bydgoskiej 9E i 9F oraz Krajeńskiej. Przypadać będzie także druga niedziela miesiąca, dlatego składka przeznaczona będzie na cele remontowo-budowlane w naszej parafii.
5. Informujemy pielgrzymów wyjeżdżających do Meksyku, iż ostatnia rata w wys. 6190 zł. płatna jest do 12 stycznia br. Natomiast druga rata na pielgrzymkę do Włoch w wys. 300 zł. płatna jest do 13 stycznia br. Dziękujemy za terminowe dokonywanie płatności. Informujemy również, że zapowiadane są zmiany ważności certyfikatów covidowych z 12 do 9 miesięcy, a we Włoszech do 6 miesięcy.
6. W minionych dniach zmarła śp. Regina Dziubek, l. 93, z ul. Pocztowej. Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…