23 czerwca 2022

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Informacje szczegółowe

Data: 23 czerwca 2022

Zakończenie oktawy Bożego Ciała i dzień modlitwy do św. Ojca Pio.

O godz. 15:00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

O godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Uroczysta Msza św. z procesją eucharystyczną wokół placu Wojska Polskiego o godz. 18:00.

Podczas Mszy św. dziekczynienie za kończący się rok szkolny i modlitwa w intencji dzieci i młodzieży.

Podczas Mszy św. poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.

Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa we wspólnej modlitwie.

Formularz zgłoszeniowy

• Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem uczestnictwa w pielgrzymce i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z oganizacją Pieszej Pielgrzymki z Gdyni na Jasną Górę zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.