18 października 2020

XXIX Niedziela Zwykła

Informacje szczegółowe

Data: 18 października 2020

Przeżywamy Niedzielę Misyjną i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego pod hasłem: „Oto ja, poślij mnie.” Nie tylko pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach, ale także sami podejmujmy misję ewangelizacji bliźnich w miejscach naszego codziennego życia. W związku z Niedzielą Misyjną taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.
Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego przeprowadza dzisiaj liczenie wiernych w kościołach w całej Polsce.
Spotkanie dla uczniów klas I i II ponadpodstawowych w ramach przygotowań do bierzmowania odbędzie się dzisiaj o godz. 16:00 w kościele. Spotkanie dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej w niedzielę, 25 października, o godz. 16:00 w kościele.