Wprowadzenie relikwii Św. Ojca Pio

20 października 2022

Zapraszamy wszystkich wiernych na uroczyste wprowadzenie relikwii św. Ojca Pio do kościoła parafialnego w Wyrzysku.

Uroczystość odbędzie się w niedzielę, 23 października, podczas Mszy św. o godz. 18:00.

Przez całą niedzielę okolicznościowa homilia.

Wydarzenie poprzedzają trzydniowe rekolekcje w dniach od 19 do 21 października, które prowadzi Ks. Roman Sosnowski, proboszcz parafii w Występie koło Nakła i diecezjalny moderator Grup Modlitwy Ojca Pio.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych duchowych wydarzeniach w naszej parafii.

Program niedzielnych uroczystości wprowadzenia:

15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

15:30 Katecheza ks. Romana Sosnowskiego

16:00 Poczęstunek przybyłych delegacji w Klubie Miejskim

17:00 Modlitwy za wstawiennictwem św. Ojca Pio

17:30 Nabożeństwo Różańcowe

18:00 Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Dziekana Dekanatu Wyrzyskiego.