Odpust Parafialny

11 listopada 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków naszej parafii do wspólnego świętowania uroczystości ku czci Św. Marcina Biskupa.

Msze św. o godz. 8:00, 9:30, o godz. 11:00 suma odpustowa i o godz. 18:00. Uroczystą sumę odpustową wraz z procesją wokół kościoła odprawi Ks. Przemysław Franek, administrator Parafii św. Jakuba Apostoła w Budziszewku w Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Zapraszamy wszystkich parafian, wszystkie grupy i stowarzyszenia duszpasterskie, poczty sztandarowe, dzieci pierwszokomunijne, młodzież, służbę liturgiczną ołtarza.

11 listopada przypada także 103 rocznica Odzyskania Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.