5 czerwca 2021

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i uświetnienia uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję ks. wikariuszowi Waldemarowi Indyckiemu, Panu Szafarzowi, Panom Organistom, Panu Kościelnemu, Państwu Wachowskim, osobom, które przygotowały piękne ołtarze na trasie procesji, członkom wszystkich wspólnot parafialnych i organizacji, Stowarzyszeniu Żywego Różańca, Stowarzyszeniu Wspierania Powołań, Grupie Modlitewnej Św. Ojca Pio, Kołu Rodziny Radia Maryja, Bractwu Kurkowemu, Strażakom, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Paniom Katechetkom, dzieciom pierwszokomunijnym i dzieciom sypiącym kwiaty, rodzicom, pocztom sztandarowym, harcerzom, zuchom, Zakładowi Pogrzebowemu „Szłapa”, a także mężczyznom pomagającym w niesieniu baldachimu i najświętszego sakramentu. Dziękujemy Władzom Samorządowym, Straży Miejskiej i Strażakom za zabezpieczenie procesji. Wszystkim parafianom za udekorowanie swoich domów i posesji i liczny udział w uroczystej celebrze. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.